Yaz Akşamlarınızı Renklendirecek Dokunuşlar

Balkonumuzda, bahçemizde ya da terasımızda yaz akşamlarını sevdiklerimizle keyifle geçirmeyi çok seviyoruz. Sizlerin de bu keyfi doyasıya yaşamanız için püf noktaları hazırladık. Keyifli okumalar. 😊

Samimi ve sıcak bir ortam yaratmak için büyük minderlerden faydalanabilirsiniz. Renkleriyle ortamınızdaki atmosferi bir anda değiştirecek ve rahat formuyla konforunuzdan vazgeçmeyeceksiniz.

Yazın en güzel habercisi yaz çiçekleri, yaşam alanlarınızın havasını değiştirirken; çiçek formlu dekoratif kırlentler de bu etkiyi çok daha güzelleştirecektir. Oturma gruplarınızda yalın ve modern bir görünüm yakalamak isteyenlere mutlaka önerimizdir.

Serin yaz akşamlarında tabi ki çay keyfimizden asla vazgeçmiyoruz. 🥰
Porselen demliklerin şık görümümü, serin akşamlarda içinizi ısıtacaktır.

Sevdiklerinize hazırladığınız sunumların şıklığından ödün vermemek için, porselen demlik ya da çaydanlıklarınızda emaye ürünler kullanabilirsiniz. Emayenin yıllardır vazgeçilmeyen şıklığı, yaz akşamlarınıza geleneksel bir stil kazandıracaktır.

Hem iç hem de dış mekan alanlarımızda mumların eşsiz notlarından yararlanıyoruz. Farklı bir esinti yaşamanız için farklı notalarda ve formlarda mumlara yer verebilir, yazın sıcaklığını mis kokularla yaşayabilirsiniz.

Dış mekan aydınlatmalarınıza mumlar eşliğinde fenerleri kullanmanız ortamınıza loş bir hava katarken, natürel bir görünüm de elde edebilirsiniz. Bambu fenerler tercih ederek, bu görünümü çok daha şık ve zamansız hale getirebilirsiniz.

Yaz akşamlarınızı renklendirecek dokunuşlarla yaşam alanlarınıza konuk olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.
Çok daha fazlası için englishhome.com ve English Home mağazalarımızı takip edebilirsiniz.

No Comments

    Leave a Reply