Englısh Home’la Egzotik Bir Yolculuk: Exotıc Wanderıng Koleksiyonu

2023 İlkbahar – Yaz Exotic Wandering Koleksiyonu ile vahşi doğaya rengarenk bir seyahate çıkıyoruz. Coşkusu renklerinden taşan, desenleriyle sıradanlığa başkaldıran, cesur ve yepyeni bir koleksiyon…

Doğadan ve doğadaki canlılardan ilham alarak hazırladığımız koleksiyonumuz, zıt renkler ve bu renklerin etnik detaylarla kavuşumunu bizlere yansıtıyor. 

Exotic Wandering koleksiyonu ile keşfedilen kimliklere, sınırsız yaratıcılıklara ve hayal ettiğimiz özgürlüğü yeniden yaşam alanlarımıza getiriyoruz. Evinizi egzotik bir cennete dönüştürecek, hayatın canlılığına eşlik edecek koleksiyonumuz neşeli ve eğlenceli tarzınızı ortaya çıkaracak.

Koleksiyonumuz; canlı pigmentli sofra setlerinden sofistike nevresimlere, etnik dekoratif objelerden farklı destinasyonlara seyahat hissi uyandıracak parçalardan oluşuyor. Çarpıcı dokuları, çok özel kumaşları ve ustalık işi nakışları ile pozitif enerjinin ve neşenin dekorasyondaki yansımalarının tadını çıkarmanın tam zamanı!    

Egzotik doğa yolculuğuna çıkmak ve renkli ekolojik dünyayı evine taşımak isteyenleri Exotic Wandering Koleksiyonu’muzu keşfetmeleri için English Home mağazalarına ve englishhome.com’a bekliyoruz.

No Comments

    Leave a Reply