Denizlerden Evine Gelen Şıklık: Aqua Depth Koleksiyonu

2023 Yaz Aqua Depth Koleksiyonu ile denizin derin mavilikleri, dalgaların sesi ve rüzgârın dingin esintisi evimize konuk oluyor. Deniz kokusunu şık sofralarımıza davet ediyor, güneşin eşsiz dokunuşunu evimizde hissediyoruz.

Denizin hayali derinliğini, zarif ve sade parçalarla buluşturduğumuz koleksiyonumuz, evlerinize zamansız bir yaz seyahati sunuyor.

Aqua Depth koleksiyonumuz ile doğa ve sanat arasında eşsiz bir bütünlük sağlıyor, mavi, yeşil ve bejin en eşsiz tonları bir ayna gibi yaşam alanlarınıza yansıtıyoruz. Şehrin kalabalığından uzakta, daha yalın ve daha doğal yaşamı birlikte kucaklıyoruz.

Koleksiyonumuz; doğal tonlu nevresimlerden zamansız sofra sunum ürünlerine, doğanın birleştirici gücünü yansıtan dekoratif objelerden sakinliği evinize yansıtacak parçalardan oluşuyor.

Denizin sonsuz mavi bir örtü görüntüsünün hissettirdiği, o huzur verici etkiyi evimize de taşıyoruz. Uçsuz bucaksız mavi bir düzlükte kaybolduğumuz, kendimizi daha özgür ve daha dingin hissetmemizi sağlayan koleksiyon şimdi keşfini bekliyor.

Derin maviliklerde balıklarla evimizde dans ettiğimiz, dalgaların seslerini duyduğumuz, güneşin dokunuşunu hissettiğimiz ve deniz kokusunu evimize çektiğimiz Aqua Depth koleksiyonumuz ile tanışmak isteyenleri English Home mağazalarımıza ve englishhome.com’a davet ediyoruz.

No Comments

    Leave a Reply