Babanıza En Güzel Hediyeler

Hayatımız boyunca zor günlerimizde yanımızda olan, gülümsemesiyle kalbimizi ısıtan, kaç yaşına gelirsek gelelim üzüldüğümüzde ve sevindiğimizde kendimizi yanında bulduğumuz babamız, hayatımızdaki en önemli figürlerden biridir.

Her yıl Haziran ayının ikinci Pazar günü babalar gününü kutluyoruz. Yaşamımız boyunca her daim yol göstericimiz olan babalarımızı bu özel günde de unutmuyoruz.

Siz de “Babama ne almalıyım?” diye düşünüyorsanız bu yazımız tam size göre…

Bize daima rehberlik eden, her zaman bizleri koruyan, arkamızda duran babamız için ilk önerimiz yeni koleksiyonumuzda yer alan birbirinden şık %100 pamuk pikeler. Hem renkleriyle hem de desenleriyle içinizi açacak pikeler, mevsime de uygun olması amacıyla kullanışlı hediye alternatiflerinizden olacak.

Her şeyin en güzeline layık babanıza, English Home’un yumuşacık bornoz ve terlikleriyle özel setler hazırlayabilirsiniz. Setinize lavanta, mandalina, limon gibi çeşitleri bulunan kolonyalarımızdan, oto kokumuzdan ve iş yerinde de kullanabileceği kokulu çubuklarımızdan ekleyerek hediyenizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

Bu özel günde babanıza vereceğiniz en kıymetli hediyelerden biri de beraber paylaştığınız anılardır. Eminiz ki babanızla birlikte çok güzel fotoğraflarınız vardır.  Bu fotoğraflarınızı English Home’un her konsepte uygun ve şık çerçeveleri ile taçlandırarak babanınızı gülümsetebilirsiniz.

Maddi manevi her zaman yanımızda olan babamızı, bu özel günde büyük küçük demeden hediye almanız onları mutlu edecektir. English Home’un farklı ve özel tasarımlı kupalarıyla ister iş yerinde ister evde kullanabileceği tasarımları seçebilirsiniz.

Sevgisini, şefkatini ve güvenini her zaman hissettiğimiz tüm babaların, babalar gününü kutluyoruz!