Almeda Sayışman İle Keyifli Dekorasyon Sohbeti

Keyifli dekorasyon sohbeti gerçekleştirdiğimiz Almeda Sayışman’ın, doğa içindeki evine konuk olduk. Dekorasyon seçimlerinden, yaşam alanlarını nasıl yenilediğine dair tüm seçimleri üzerine çok hoş bir sohbet gerçekleştirdik.

Çocuklardan önce ve sonra bambaşka bir hayatı ve olduğunu belirten Almeda Sayışman, her anne gibi kırılacak dekorasyon parçalarını sadece misafirleri geldiğinde çıkartıyor. Salonunda sade tonlar hâkim. Bu yalınlığı yeşil yapraklı yapay çiçekler kullanarak renklendiriyor.

Geniş bahçesinde vakit geçirmeyi çok sevdiğini söyleyen Almeda Sayışman, kırlentleri ile buradaki konfor alanını arttırmış. Doğallıktan ödün verilmeyen bu huzur dolu bahçede; dokuma ve örgü kırlentler, hasır sehpalar ve ceviz sunumlara yer verilmiş.

Almeda Sayışman’ın günün yorgunluğunu attığı en sevdiği köşesi ise bu salıncak…
Bahçe mobilyalarında olduğu gibi burada da renkli kırlentlerle kendi tarzını yaratmış. Bu özel alanın şık görüntüsünü ise ahşap fenerle tamamlamış.

Yemek yapmaktan çok sofra hazırlamaya bayıldığını ve bunda uzman olduğunu belirten Almeda Sayışman sofrasında yine doğallıktan vazgeçmiyor. Hasır amerikan servisleri, ceviz peçete halkaları, keten peçeteler favori parçalarından.

Almeda Sayışman’la gerçekleştirdiğimiz bu keyif dolu ev ziyaretini, Youtube kanalımızdan hemen izleyebilirsiniz. Zarif English Home ürünlerine mağazalarımızdan ve englishhome.com adresinden ulaşarak, bu şıklığı kendi evinize de yansıtabilirsiniz.

Keyifli dekorasyon sohbetimizle birlikte, eğlenceli English Home Acıbadem Cadde mağazamızda gerçekleştirdiğimiz alışveriş turumuzu da izlemeyi sakın unutmayın. Keyifli seyirler. 😊

No Comments

    Leave a Reply