İngiliz Stili Evinizde

Zarafet ve asalet denince akla ilk gelen tarzlardan biri İngiliz stili; Uyum, estetik, ahenk ve şıklığı barındıran bu tarzı desenli duvar kağıtları, zarif halılar, çiçekli kırlentler ve şık mutfak ürünleriyle sizler de evinize kolayca yansıtabilirsiniz.

İngiliz stilinin olmazsa olmaz çiçek desenlerini kırlent çeşitlerimizle yaşam alanlarınıza dahil ederek, daha elegan bir hava katabilirsiniz. Kadife dokusu itibariyle şık ve özel algısı yaratan İngiliz dekorasyon stilinin eşsiz dokunuşunu evinizde taşıyabilirsiniz. Dekorasyonun tamamlayıcı ögelerinden biri olan halı ve kilim çeşitlerimizle de bütünlük elde edebilirsiniz.

Her daim göz alıcı güller, orkideler, bahar çiçekleri ve çok daha fazlası… Güzel kokusuyla evinize ferahlık verecek canlı çiçeklerle veya dekoratif amaçlı olduğu gibi aynı zamanda misafirleriniz için hazırladığınız şık sunumlarınızda da değerlendirebileceğiniz yapay çiçeklerimizle İngiliz evlerinin büyük bahçelerindeki bahar havasını yanı başınızda hissedebilirsiniz.

İngiliz stilini yatak odanıza taşımayı düşünüyorsanız nevresim takımlarınızı yenilemek iyi bir başlangıç olacaktır. Çiçek desenlerinin hakim olduğu %100 pamuk nevresim setlerimizle; odanızın genel havasını değiştirirken, çerçevelerimiz ve vazolarımızla İngiliz stilinin görkemini yaşayabilirsiniz.

Son olarak İngilizlerin meşhur 5 çayına değinmeden geçmeyelim. İhtişamlı bir tepside, çiçek desenleriyle süslenmiş porselen bir çay takımı ile siz de bu tarzı sunumlarınıza taşıyabilir, çeşitli sofra ürünlerimizi keşfederek İngiliz tarzını mutfağınıza taşıyabilirsiniz. 

İngiliz stilini yaşam alanınıza taşıyacak daha birçok ürünü incelemek için sizi mağazalarımıza ve www.englishhome.com sitemize bekliyoruz.